čtvrtek 26. ledna 2017

Nošené Froddo Prewalkers

Zimní i celoroční, všechny testované zkušeným chodcem.1. Zimní Froddo, vel. 24, nošené zhruba měsíc:Podrážka je nesešlapaná, bez vad. Guma není vytažená na špičku, namáhaná místa nejsou nijak chráněna a snadno se okopou - okopané jsou špičky a je mírně sešlapaná kůže za patou.

Stélka byla nekvalitně přilepená, odlepená stélka sklouzávala na bok a dítě tlačil šev na boku podrážky. Znovupřilepení stálo v opravně obuvi 40 korun.2. Stejná velikost, stav po cca 2 měsících nošení (jiné boty, nošené jiným dítětem):Kůže za patou je sešlapaná výrazněji:


3. Celoroční vel. 24, nošené několik měsíců, na střídačku, hodně nárazově:

Stejně jako u zimních, jsou trochu sedřené za patou a okopané na špičkách, jinak bez vad.
Sucháče suchají na všech otestovaných botách.


Kvůli nezvýšené podrážce ani jiné ochraně (zesílení) špičky se špička snadno okope, jak při lezení, tak na odrážedle, někdy i při chůzi.
Kůže za patou se nejčastěji ošlape v případě, že bota nesedí dobře: například pokud je vyšší nárt, noha nezajede až ke špici (která je velmi nízká) a pata je zaražená úplně vzadu boty až za podrážku. Určitě to není důvod k reklamaci, jde o běžné opotřebení: botky nejsou odolné jako třeba Filii, je to hodně capáčkoidní bota, ideální pro začínající chodce.
Ostatní zkušenosti

Žádné komentáře:

Okomentovat