úterý 5. ledna 2016

Srovnávací - Little Blue Lamb a Jack & Lily

Boty LBL a J&L jsou si hodně podobné, některé modely jsou téměř zaměnitelné. Cenově vychází lépe LBL - zhruba o dvě stovky.Materiál
Jack & Lily My Boots jsou vyrobeny  z eko kůže (některé modely společně s kožešinkou) a jemné podšívky - teplého kožíšku.
Little Blue Lamb jsou také z umělé kůže, vnitřek je zateplený kožíškem.
Podrážka
J&L má flexibilní 3mm silnou podrážku, LBL má tzv. squeaky podrážku, která je silnější  a při došlápnutí píská (naštěstí jde pískací ventilek vyměnit za nepískací), obě gumové.


LBL má kvůli pískání v oblasti paty podrážku mírně vyvýšenou, ale místo pod patou je úplně měkké a při došlapu se vyrovná.
Obě podrážky mají protiskluzovou úpravu:Šířka podrážky je téměř totožná - ve stejné velikosti je vnitřní šířka 6 mm. Boty jsou vhodné pro střední nohu, dobře se obouvají na vyšší nárt - mají po obou stranách suchý zip a boty se tak dají při nazouvaní hodně rozevřít.


Na tomto obrázku je J&L nahoře, LBL pod ní - béžová podrážka vykukuje o pár milimetrů:Flexibilita podrážky je lepší u J&L - příčně jsou sice srovnatelné, ale podélně jdou LBL ohnout jen velmi ztuha.


Žádné komentáře:

Okomentovat