neděle 7. února 2016

Jaké boty pro začínajícího chodce na jaro/podzim

Little Blue Lamb z řady Baby: cca do dvou let, největší délka 13,5 cm. Kožená podrážka. Vhodné na normální až širší nožku, vyšší nárt.
Attipas: cca do tří let, největší velikost 15,5 cm, silikonová podrážka. Velmi široké v oblasti prstů, nevhodné na baculatou nožku - škrtí nad kotníkem.
Bobux typ Xplorer z řady StepUp, vhodné na užší nohu, vel. 18 - 22.Jack&Lily řada MyMocs: do zhruba 2,5 let, největší velikost 14 cm. Gumová podrážka. Vhodné na normální nožku.
Jack&Lily řada MyShoes: největší velikost má 15,5 cm. Gumová podrážka je zpočátku tužší, chůzí změkne. Nejsou vhodné pro drobné nožky s nízkým nártem.
Pediped: řada Originals, capáčky zhruba do dvou let. Kožená podrážka. Vhodné na normální až užší nohu.
Freycoo (YXY): řada Baby s koženou podrážkou (6 až 24 m), vhodné na širší nohu. 
Rose et Chocolat: ve vel. 17 - 23, gumová podrážkaRileyroos: barefoot je řada Infant/Baby

Tikki:  gumová podrážka, největší velikost má délku 20 cm. Vhodné na normální nohu, vyšší nárt.


Froddo Prewalkers: uzavřené botky, balerínky i sandálky, ve vel. 21 - 24.Zeazoo: i pro větší děti, vibram podrážka. Vhodné i pro širokou nohu, možné individuální úpravy.Mimiválenky: i ve větších velikostech, možnost vibram nebo gumové podrážky. Šité na objednávku.
Stonz bez zateplovací vložky: do cca 2,5 let. Nevhodné při chůzi na betonu! Zateplené flísem.

Stonz Toddler: nová recyklovatelná a voděodolná podrážka, vhodná pro všechny povrchy. Až na tři roční období, zateplené flísem.

Move by Melton: řada Prewalker a Flex Walker
Capáčky (různé značky, seznam viz http://vpavucine.blogspot.cz/2016/02/vyrobciznacky-barefoot-obuvi.html dole) nejlépe s vícevrstvou podrážkou, vhodné spíš pro nenáročné venkovní použití.
Související:
Kde je koupit
Seznam značek barefoot obuvi
Zimní boty pro začínající chodce
SaveSave

Žádné komentáře:

Okomentovat