pátek 3. března 2017

Srovnávací: Mikk-Line by Melton vs. ostatní


Zleva: Poco Nido, Mikk-Line by Melton, Move by Melton, JoJo Maman Bébé.


Nízké Poco Nido mají nejlepší tvar špičky, JoJo má taky dobrý tvar, u Move by Melton se bota na palcové straně stáčí o trochu dřív, špička Mikk-Line vychází ze srovnání nejhůře, není rovná na palcové straně. Ve srovnání s běžnými holínkami je tvar lepší, ale dokonalý není.
Z vysokých holínek jsou lehčí Melton než JoJo. JoJo jsou i nejméně ohebné - jsou tedy nejtěžší a nejméně ohebné, ale mají nejlepší tvar špičky a jsou nejšiřší.


Všechny holínky nemají žádný nebo jen minimální podpatek, nejměkčí svršek mají Move a Mikk-Line by Melton. Žádná z holínek nemá "traktorovitou" podrážku.


Video s ohebností:

Srovnání Move by Melton (modré) a Mikk-Line by Melton (žluté):Stélka vlevo z Mikk-Line, vpravo MoveŠpička Mikk-Line by Melton:

Srování špiček Mikk-Line (šedé) a JoJo:

Srovnání špiče Mikk-Line a Move (červené):Srovnání podrážek Move (červené) a Mikk-Line (šedé)Vyndavací stélka má nalepenou pěnovou podporu klenby, jde ale snadno odstranit.


Její odstranění by to nutné každopádně, protože většinou je nalepená nakřivo a/nebo a na místech, kde klenba není:
Šířka holínky v oblasti kotníku se neměří dobře, ale po přeměření obvodu ve výšce kotníku (pokaždé ve stejné výšce) se zdá, že nejužší u kotníku jsou JoJo (24,2 cm), Mikk-Line a Move jsou zhruba stejné, ale Mikk-Line o něco užší (Mikk-Line 24,8 cm, Move 25,3 cm). Jsou užší i na pohled.


žluté JoJo vs. Move

šedé Mikk-Line vs. červené Move
Obvod tunelu na vrcholu holínky je u JoJo 29 cm, u Move také 29 cm, u Mikk-Line 29,7 cm.Žádné komentáře:

Okomentovat